Вторник, 30.05.2023, 10:53
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Територіальний відділ освіти Комунарського району ДОН ЗМР

Головне меню
Форма входу
Рубрики
Документи про освіту [3]
Замовлення документів на освіту
Виховна система [2]
Організація виховної роботи в школі
Зовнішнє незалежне оцінювання [6]
Пошук
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

FAQ

Головна » FAQ » Документи про освіту [ Додати питання ]

Документи про освіту [3]
Замовлення документів на освіту
Виховна система [2]
Організація виховної роботи в школі
Зовнішнє незалежне оцінювання [6]

Вiдповiдно до листа Управління освіти і науки Запорізької облдержадміністрації від 25.03.04. № 02/558 „Про порядок замовлення дублікатів документів про освіту державного зразку” встановлюється порядок замовлення дублікатів документів про освіту, алгоритм якого визначений наказом відділу освіти Комунарської районної адміністрації від 10.04.2007р. № 169 «Про порядок замовлення дублікатів документів про освіту державного зразку»Безпосередньо керівником закладу освіти на основі заяви громадянина, що звернувся з проханням про видачу дублікату, видається наказ по загальноосвітньому закладу про видачу дубліката, оформлюється архівна довідка, заповнюється відповідна форма (наказ МОН України від 10.12.2003 № 811 – додаток 22). До пакету документів додається платіжне доручення, надане громадянином, і документи, що підтверджують втрату громадянином документа про освіту (довідка з органів МВС України, оголошення в засобах масової інформації про загублений документ).

                Порядок замовлення документів про освіту встановлюється вiдповiдно до постанови Кабінету Мiнiстрiв України вiд 12.11.1997 № 1260 « Про документи про освіту та вченi звання” та наказу Мiнiстерства освiти i науки України від 10.12.2003р. № 811 «Про затвердження Положення про ІВС "ОСВІТА" та Порядку замовлення, видачі та обліку документів про освіту державного зразка», зареєстрованого в Мiнiстерствi юстиції України 16.02.2004р. № 201/8800.

На виконання наказу Мiнiстерства освiти i науки України від 10.12.2003р. № 811 «Про затвердження Положення про ІВС "ОСВІТА" та Порядку замовлення, видачі та обліку документів про освіту державного зразка» заповнення випускниками для замовлення документів про освіту Анкет встановленого зразку є обов’язковим, здійснюється особисто і власноруч випускником, завіряється підписом випускника, підписами його батьків. До анкети додається копія ідентифікаційного коду, копія першої сторінки паспорта (для учнів 11-х класів), копія першої сторінки паспорта одного з батьків випускника (для учнів 9-х класів). Анкети зберігаються в навчальному закладі протягом року після видачі випускникам документів про освіту.