Вторник, 16.07.2024, 08:30
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
|
Територіальний відділ освіти Комунарського району ДОН ЗМР |
Статистика |
---|
![](/stat/1721107857)
Онлайн всего: 2 Гостей: 2 Пользователей: 0 |
|
Головна » 2023 » Январь » 17
У другому півріччі 2022/23 н.р. освітній процес організований як і раніше з використанням інформаційних технологій та спрямований на забезпечення якісної освіти, незважаючи на відсутність електроенергії, Інтернету та навіть тепла у будинках.
Педагоги намагаються також продовжувати системну роботу з обдарованою молоддю, сприяти участі школярів у різноманітних конкурсах та олімпіадах з навчальних дисциплін. А психологи та класні керівники прагнуть зробити все можливе для покра
...
Читать дальше »
Переглядів:
137
|
Додав:
admin
|
Дата:
17.01.2023
|
| |
|