Суббота, 23.09.2023, 13:07
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Територіальний відділ освіти Комунарського району ДОН ЗМР

Головне меню
Форма входу
Рубрики
Державні документи [8]
Закони України, Укази Президента, Постанови КабМіну, Уряду тощо
МОН України [34]
Документи Міністерства освіти і науки України
ДОН ЗОДА [9]
Документи департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації
ДОН ЗМР [8]
Документи департаменту освіти і науки Запорізької міської ради
Пошук
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Нормативні документи

Головна » Файли » МОН України

Про проведення у 2008р. серпневих конференцій педагогічних працівників загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів
[ ] 21.08.2008, 10:31

З метою вироблення узгоджених рішень щодо реалізації пріоритетних напрямів розвитку освіти та якісної підготовки до 2008-2009 навчального року Міністерство освіти і науки України рекомендує провести 25-30 серпня обласні серпневі педагогічні конференції.

Порядок організації і форми їх роботи  визначаються відповідними органами управління освітою за погодженням з місцевими органами виконавчої влади та самоврядування з урахуванням місцевих умов і можливостей.  До участі у конференціях доцільно запросити депутатів різних рівнів, представників органів виконавчої влади та самоврядування, піклувальних рад, громадськості, засобів масової інформації.

У ході проведення серпневих педагогічних конференцій доцільно проаналізувати результати діяльності навчальних закладів за 2007-2008 н. р. щодо якості надання освітніх послуг, створення умов для навчання й виховання дітей, учнів, молоді та визначити шляхи удосконалення цієї роботи; розглянути стан підготовки навчальних закладів до нового навчального року.

Необхідно зосередити увагу на виконанні заходів, спрямованих на реалізацію Указу Президента України від 20 березня 2008 року № 244/2008 „Про додаткові заходи щодо підвищення якості освіти в Україні”, положень Національної доктрини розвитку освіти, Програми діяльності Кабінету Міністрів України, рішень колегій Міністерства тощо та визначити основні завдання для роботи педагогічних колективів у новому навчальному році.
 
                                                                                               Читати далі...
 
Категорія: МОН України | Додав: admin
Переглядів: 980 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |