Суббота, 22.06.2024, 03:18
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Територіальний відділ освіти Комунарського району ДОН ЗМР

Головне меню
Форма входу
Пошук
Календар
«  Июнь 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Зовнішнє незалежне оцінювання

 

ДПА У ФОРМІ ЗНО

 

У 2018 році як оцінки за ДПА для випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів буде зараховано результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох навчальних предметів (наказ Міністерства освіти і науки України від 31 липня 2017 року № 1103 «Деякі питання проведення в 2018 зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти»):

1) українська мова і література (українська мова);
2) математика або історія України (період ХХ – початок ХХІ століття) – за вибором випускника;
3) навчальний предмет за вибором випускника (математика, історія України, англійська, іспанська, німецька, французька, мови, біологія, географія, фізика, хімія).


Звертаємо увагу, що для проходження ДПА можна обрати й математику, й історію України.


У разі проходження ДПА у формі ЗНО з іноземної мови, випускники старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2018 року, які вивчали цю іноземну мову:

• на рівні стандарту або академічному рівні, отримують оцінку за державну підсумкову атестацію за результатами виконання завдань 1–32 і 49–59 (43 завдання);
• на профільному рівні, отримують оцінку за державну підсумкову атестацію за результатами виконання усіх завдань тесту (59 завдань).

Як оцінки за ДПА буде зараховано результати виконання всіх завдань сертифікаційної роботи або частини з них (залежно від навчального предмета).
 

 

ОСНОВНЕ ПРО ЗНО

 

Кожен учасник зовнішнього оцінювання має право скласти тести щонайбільше з чотирьох навчальних предметів з переліку:

• української мови і літератури
• історії України
• математики
• біології
• географії
• фізики    

• хімії
• англійської мови
• іспанської мови
• німецької мови
• французької мови

Переклад завдань сертифікаційних робіт з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії буде здійснюватися кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською, угорською мовами.

 

Державна підсумкова атестація у формі
зовнішнього незалежного оцінювання

Для випускників загальноосвітніх навчальних закладів 2018 року результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох предметів будуть зараховані як оцінки за державну підсумкову атестацію за шкалою 1–12 балів. Першим обов’язковим предметом ДПА є українська мова і література (частина з української мови). Другим – за вибором випускника: математика або історія України (період ХХ – початок ХХІ століття). Третій предмет випускники обирають самостійно із запропонованого вище переліку.
Також 2018 року державну підсумкову атестацію з української мови і літератури у формі зовнішнього незалежного оцінювання проходитимуть учні (слухачі, студенти) професійно-технічних і вищих навчальних закладів, які 2018 року здобудуть повну загальну середню освіту.

 

Установлення «порогового бала»

Для визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року з кожного предмета буде встановлено «пороговий бал», тобто та кількість тестових балів, яку може набрати мінімально підготовлений абітурієнт. Учасники тестування, які не подолають «поріг», не зможуть використати результат зовнішнього оцінювання з цього предмета для вступу до вищих навчальних закладів. Усі абітурієнти, результати яких будуть не нижчими від «порогового бала», отримають оцінку за шкалою 100–200 балів і матимуть право брати участь у конкурсному відборі під час вступу на навчання.
Детальніша інформація про метод визначення експертами «порогового бала» подана в наказі Українського центру оцінювання якості освіти від 24.05.2016 р. № 99 «Про затвердження методики переведення тестових балів, отриманих учасниками зовнішнього незалежного оцінювання за виконання завдань сертифікаційної роботи, у рейтингові оцінки (за шкалою 100-200 балів)»

 

Зовнішнє незалежне оцінювання – шлях до мети
 

 Інформація про результати ЗНО випускників 2017р. ЗНЗ Комунарського району

 


ПРОБНЕ ЗНО

 

ПЕРЕЛІК
адміністративно-територіальних одиниць м. Запоріжжя, 
де створюватимуться пункти пробного ЗНО в 2018 році

 

Назва адміністративно-територіальної одиниці, де будуть створені пункти проведення пробного ЗНО (далі – пункти пробного ЗНО) Предмети, з яких відбудеться пробне тестування у відповідній адміністративно-територіальній одиниці 
24 березня
Предмети, з яких відбудеться пробне тестування у відповідній адміністративно-територіальній одиниці 
31 березня*
м. Запоріжжя (райони міста, розташовані на лівому березі Дніпра)  українська мова і література  англійська мова, біологія, географія, іспанська мова, історія України, математика,  німецька мова, фізика, французька мова, хімія 
м. Запоріжжя (райони міста, розташовані на правому березі Дніпра) українська мова і література  англійська мова, біологія, історія України, математика, хімія 


* предмети тестування, зазначені в один день, розпочинаються одночасно;
** закріплення учасників за пунктами пробного ЗНО буде здійснюватися ДпРЦОЯО з одночасним урахуванням побажань учасників щодо вибору району тестування в м. Кривому Розі та наявної кількості аудиторій в пунктах пробного ЗНО для конкретного предмета тестування в цьому районі.

 

Особливості реєстрації для участі у пробному ЗНО